S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Ödeme sırasında seçtiğiniz teslimat seçeneğine bağlı olarak, siparişiniz gönderildikten sonra size e-postayla bir takip bağlantısı göndereceğiz.

Siparişinizin durumunu kontrol etmek için bu bağlantıyı takip edin. Ayrıca siparişinizle ilgili önemli güncellemeler hakkında size bildirimler gönderebiliriz; yalnızca bildirimleri etkinleştirdiğinizden emin olun.

Fikrinizi mi değiştirdiniz veya ödeme sırasında yanlış adres mi verdiniz? Endişeye gerek yok, hepimiz bunu yaptık. Siparişiniz işleme alınmadığı veya kargoya verilmediği sürece değişiklik yapabilirsiniz.

İlk önce siparişinizi yukarı çekmek isteyeceksiniz. Siparişinizi hesabınızda oturum açmışken verdiyseniz, giriş yapın ve kullanıcı adınızın altındaki açılır menüden Hesabınız’ı seçin. Hesap sayfanızda, sol taraftan Siparişler’i seçin ve güncellemek istediğiniz siparişi Sipariş Geçmişinizden bulun.

Siparişinizi iptal etmek yapmak isteyeceğimiz son şeydir ancak iptalin zamandan ve paradan tasarruf etmek için en iyi seçenek olduğu bazı durumlar ortaya çıkar. Siparişiniz iptal edilirse sizden ücret alınmaz. Kimlik doğrulama muhafazaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir siparişin iptal edilmesinin en yaygın nedenleri şunlardır:

Mevcut miktarlara ilişkin sınırlamalar
Ürün stokta yok
Fiyat veya diğer listeleme hataları
Kredi ve Dolandırıcılığı Önleme departmanımızın ek bilgiye ihtiyacı var
Kullanılamayan taşıyıcı veya gönderim yöntemi
Artık desteklenmeyen eski bir tarayıcı veya uygulama sürümünü kullanma

Siparişinizin herhangi bir kısmı iptal edilirse veya siparişinizi işleme koymak için daha fazla bilgiye ihtiyacımız olursa size bir e-posta göndereceğiz.

Fiyatlarımıza kargo dahildir.Ürünlerimiz için extra kargo ücreti ödemezsiniz.

Adresinize teslimat yapıp yapmadığımızı size anında söyleyebileceğiz.

Kargo neden bana teslimat yapmıyor?

Teslimat alanımızı her zaman genişletiyoruz ve yakında bölgenizde olmayı umuyoruz! Adresinize teslim etmeye başlar başlamaz size e-posta gönderebilmemiz için lütfen bize kaydolun.

Sipariş verdikten sonra adresinizi yalnızca 5 kriterin tümünü karşılamanız durumunda değiştirebilirsiniz:

Satıcı siparişiniz için nakliye ayarlamadı.
Ödeme yapmadınız veya ödeme onaylanmadı.
Daha önce siparişiniz için adres değişikliği talebinde bulunmadınız. Teslimat adresi her siparişte yalnızca bir kez değiştirilebilir.
Yeni adres daha yüksek nakliye ücretine neden olmaz.
Sipariş verirken Ücretsiz Kargo Kuponu kullanmadım.


Yukarıdaki kriterlerin tamamını karşılıyorsanız teslimat adresinizi değiştirmeye devam edebilirsiniz.

Satıcı siparişi henüz göndermediyse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Adresi değiştirmek için iptal etmeniz gerektiğini satıcıya Chat aracılığıyla bildirmenizi rica ederiz. Ancak iptal talebinin satıcının onayına bağlı olduğunu unutmayın. Satıcı iptal talebinizi reddederse sipariş her zamanki gibi ilerleyecektir.

Mağazamız iletişim numaralarından bizi arayarak tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. 212 519 9394

Mağazanız, logonuz ve marka vurgu renginizle özelleştirebileceğiniz e-posta şablonlarıyla birlikte gelir. Sipariş bildirimlerinizin ayarına bağlı olarak e-posta bildirimlerinin size, personelinize veya müşterilerinize gönderilmesini seçebilirsiniz.

Mağazanızda ayrıca sipariş onayı ve gönderim güncellemeleri için SMS bildirimleri de bulunur. Bu güncellemelerin nasıl etkinleştirileceği ve yapılandırılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için SMS bildirimlerine bakın.

Mağazanızın bildirim ayarlarını Shopify yöneticinizdeki Bildirimler ayarları sayfasından görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Müşterileriniz veya personeliniz e-posta bildirimleri almıyorsa onlara spam veya istenmeyen klasörlerini kontrol etmelerini söyleyin. Sorun devam ederse farklı bir e-posta sağlayıcısı kullanan alternatif bir e-posta adresi sağlamalarını isteyin.

Nasıl daha fazla yardımcı olabiliriz ?

Süper kahramanlardan oluşan ekibimiz ile
Yardım ve Destek için beklemedeyiz

Ev Sepet Hesap Kategoriler
Sepet(0)

Sepette ürün yok. Sepette ürün yok.

Ana Menü